2019 TYT Konuları:TIKLAYIN
2019 AYT Konuları:TIKLAYIN
Üniversite Taban Puanları:TIKLAYIN
Liselerin Taban Puanları:TIKLAYIN
DGS Taban Puanları:TIKLAYIN

2 Yıllık Görsel İletişim Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT YKS Görsel İletişim Başarı Sıralaması

 TYT YKS üniversite sınavlarında 2 yıllık Görsel İletişim için kaç bine girmek gerekiyor, Görsel İletişim kaç binle kapattı, Görsel İletişim kaç binle alıyor, Görsel İletişim kaç bine gelir tarzı başarı sıralaması sorularının cevaplarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Bu sayede 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında bu bölüm için en az kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenerek kendinize başarı sıralaması hedef koyabilirsiniz. Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileridir.

 Tabloda ki bazı başarı sıralamalarında “Dolmadı” yazmasının sebebi, yeterince başvuru olmadığından kontenjanın boş kaldığını ifade ediyor. Puanınız kaç olursa olsun başvurduğunuz takdirde bu bölüme girmeye hak kazanacaktınız. Bundan dolayı sonuncu kişi sıralaması verilemiyor.

 Görsel İletişim bölümü puan türünü öğrenmek isterseniz TIKLAYIN puan türü sayfası devamlı güncellenmektedir. Görsel İletişim ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Netle menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Siteyi cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayıp detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini Bul yerine yazarak direk ulaşın.

2018 2 Yıllık Görsel İletişim Başarı Sıralaması

ÜNİVERSİTE-BÖLÜMLERSIRALAMATABAN PUANYERLEŞEN
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi/Görsel İletişim (Burslu)/İndirimli)342481309,9863
Beykoz Üniversitesi/Görsel İletişim (Burslu)/İndirimli)531811281,9003
Beykoz Üniversitesi/Görsel İletişim (%75 İndirimli)994034239,5943
Beykoz Üniversitesi/Görsel İletişim (%50 İndirimli)DolmadıDolmadı6
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi/Görsel İletişim (%50 İndirimli)DolmadıDolmadı6

TYT AYT YKS Lisans 2 yıllık Görsel İletişim için kaç bine girmek gerekir? 2 yıllık Görsel İletişim kaç binle kapattı? Görsel İletişim kaç binle alıyor? Görsel İletişim kaç binden alıyor? TYT AYT YKS  Görsel İletişim başarı sıralaması? TYT AYT YKS  Görsel İletişim kaç bine geriler? Görsel İletişim kaç bine girmek lazım? En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış? Yeni 2 yıllık lisans Görsel İletişim başarı sırası-En son Görsel İletişim başarı sıralamaları.

2 Yıllık Görsel İletişim Başarı Sıralaması